Vonkajšie ihrisko

Hoplandia vonkajšie ihrisko je ďalším priestorom, ktoré počas pekných dní umožňuje deťom rozvíjať ich fyzické schopnosti na čerstvom vzduchu. Je jedným z mála miest, kde sa môže dieťa postaviť samé proti sebe a prijať výzvu na zdolanie všetkých nástrah, ktoré atrakcie ponúkajú. Najväčším lákadlom je moderné dopravné ihrisko, kde sa deti naučia bezpečnému pohybu v pravidlách cestnej premávky.

- hlavná atrakcia: dopravné ihrisko

- priestor na oddych pre rodičov

- doplnkové atrakcie pre deti od veku 1 roka

- hlavné atrakcie pre deti od veku 3 rokov

- okamžitá vyťaženosť: 150 detí

Vonkajšie ihriská sú rozdelené na tri sektory:

Zóna A ponúka detské zostavy pre deti od veku 1 roka, ktoré sú v priamom kontakte na oddychové plochy rodičov. Ide o retiazkové hojdačky, bezpečné zostavy preliezok a veľké pieskovisko umiestnené na bezpečných mäkkých dopadových zónach.

Zóna B je určená pre staršie deti vo veku 3 a viac rokov. Obsahuje mäkkú dopadovú plochu s lanovou lineárnou preliezkou Agility a priestor zvlnených kopcov s trampolínami, kde sa vedia deti vyskákať do sýtosti.

Zóna C je dopravným ihriskom s parkovou úpravou - dopravným parkom, kde sa nachádza viac ako 300 m ciest a chodníkov spolu s desiatkami dopravných situácií - rôzne typy križovatiek, kruhový objazd, semafory, prechody pre chodcov, parkoviská a parky.

Vonkajšie ihrisko - prehliadka