Lanová džungľa

Deti milujú pohyb. Tie väčšie, majú teraz príležitosť vyšantiť sa jedna radosť. Objaviť svet, do ktorého nikdy nevkročí dospelák. Vlastnú planétu, v ktorej žiadny rodič nevztýčil vlajku objaviteľa. Miesto, kde kraľuje radosť z pohybu a objavovania.

- originálna – priestorová, lanová štruktúra

- lezenie v každom smere : do strán, nahor, nadol

- vysoká ochrana proti pádu

- okamžitá vyťaženosť: 50 detí

- odporúčaný vek: 3+

Veľký, svetlý a vzdušný priestor pre voľný pohyb detí vzbudzuje zvedavosť, chuť zájsť čo najďalej, prebádať celý ostrov. Je priehľadný a tak má dieťa navyše perfektný výhľad. Zážitok z dobrodružstva je o to väčší. Pozoruje okolie aj pohyb ďalších detí, s ktorými krok po kroku zábavne zdoláva ostrov. Zároveň táto atrakcia pre deti rozvíja koordináciu, silu a obratnosť. Dieťa sa stáva stále odvážnejšie, vynaliezavejšie a pohybovo zdatnejšie. Získava na istote, sebadôvere, zručnostiach, samozrejme motorike. Od prirodzeného inštinktu lezenia, cez šplhanie, tunel, výstup na vyššie úrovne... Aktivity sú zamerané na posilnenie chrbtice, flexibilitu, kinetiku a gravitáciu. Vlnenie a mierny vzdor aktivuje v dieťati skrytú silu, vnútorné odhodlanie, čo ide ruka v ruke so spontánnou radosťou.

Ochranná sieť je bezpečná, rovnako ako celý priestor, navrhnutý špeciálne na podporu zdravého vývoja dieťaťa. Materiál je patentovaný, stabilný, pevný a odolný.

Vaše dieťa si tu príde na svoje, preskúma celý ostrov, ale aj samé seba a svoje možnosti. Tak do toho, veselé dobrodružstvo môže začať.

Lanová džungľa - prehliadka