Hoplandia.sk

Zábavné detské centrum

Neopakovateľná atmosféra detstva.

S prvými krokmi si dieťa vyžaduje stále väčšiu pozornosť. Pohyb ho nabáda k objavovaniu a zvedavosti. Ako rastie, stále viac vníma, je živšie a plné energie. V očiach mu žiari výraz šibala, začína vymýšľať. Je smelšie, má viac otázok. A tak, my, rodičia, premýšľame, ako dieťa zabaviť. Hľadáme aktivity pre deti, pri ktorých sa vybláznia, spoznajú svet naokolo a postupne začnú prekonávať samých seba.

Aj vy rozmýšľate, kam s deťmi v Banskej Štiavnici? Vytvorili sme pre deti veselé podnetné prostredie plné dobrodružstva. Miesto šantenia, učenia, prvých detských priateľstiev a wau okamihov.

Hry a atrakcie pre deti sme navrhovali tak, aby si prišli na svoje nielen čo sa fyzických aktivít týka, ale zapojili aj detskú vynaliezavosť, tvorivosť a logiku. Sú motivované nielen rozvíjať pohyb, jemnú a hrubú motoriku, prekonávať prekážky, ale aj vedieť sa šikovne vynájsť, vytvárať si asociácie a spoznávať prírodu. Učiť sa samostatnosti, ale aj schopnosti socializovať a fungovať v tíme.

Voľný čas pre deti by mal byť plnohodnotne využitý v prospech ich zdravého vývoja. Našim cieľom nie je vaše deti len čo najviac unaviť . Preto sme si pri tvorbe Hoplandie dali záležať.

Tešíme sa z každej detskej radosti a ďalšieho pokroku, ktorý si od nás odnáša.

Tešíme sa na vás v Hoplandii Banská Štiavnica.