Slon preveľký

Slon - na prvý pohľad mocný, na druhý priateľský. Jeho trojrozmerné prostredie deti fascinuje. Je pre ne úžasnou výzvou zdolať ho. Motivuje k vynaliezavosti, zvedavosti a nekonečnému pohybu. Ale aj k snom a poznávaniu. Ponúka deťom veľa veselých a hravých ciest, ako si slona podmaniť zvonka, aj zvnútra.

- hlavná atrakcia s dvoma toboganmi

- štruktúrovaný dvojpodlažný modul

- atrakcie pre šplhy, šmýkanie, lezenie, poznávanie

- okamžitá vyťaženosť: 150 detí

- odporúčaný vek: 3+

Tobogány, rozmanité preliezky, labyrinty, vtipné „krivé“ zrkadlo, periskop, lezecká stena so žabkami, tyč na šplhanie, tunel, ľanová preliezačka, šmykľavky, panely s logickými hrami a ďalšie aktivity pre deti. Krok po kroku sa dieťaťu otvára cesta, ktorá ho motivuje k zvládaniu úloh. Pripomína virtuálnu realitu prenesenú do skutočného sveta.

Priestor je predvídateľný. Detičky sa v ňom vedia ľahko orientovať a včas sa rozhodnúť. Rovnako tak aj vybrať si tú najlepšiu cestu pre seba. Zážitkom je práve jedinečný spôsob, akým si dieťa volí a používa atrakcie, ktoré nasledujú plynule za sebou. Hravou formou ho inšpirujú rozmýšľať, objavovať, tvoriť, nachádzať riešenia a hýbať sa zároveň. Slon zhmotňuje obrovskú ríšu fantázie, do ktorej pozýva všetky deti, aby mohli spoločne snívať svoj sen, ktorý tu začína a v ich hlavičkách pred spaním pokračuje.

Slon preveľký - prehliadka